Ranking: najlepsze lokaty SKOK

UWAGA: Aktualizacja została zawieszona z uwagi na utrzymujące się niskie oprocentowanie depozytów poniżej zakładanego minimum 2,75%.

Na bieżąco aktualizowany ranking najlepszych lokat SKOK ma na celu ułatwić decyzję, gdzie zdeponować oszczędności. Zdecydowana większość lokat oferowanych przez SKOK-i posiada oprocentowanie zmienne, a każda z 36 obecnie funkcjonujących kas prowadzi swoją własną politykę depozytową. Należy jednak pamiętać, że żeby skorzystać z oferty depozytowej kas należy bezwzględnie zostać członkiem danej kasy, co wiąże się z góry określonymi opłatami.

Ranking uwzględnia wyłącznie te kasy, które oferują lokaty oprocentowane w wysokości co najmniej 2,75%. Aby przejść do rankingu należy wybrać interesujący nas okres deponowania pieniędzy.

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!