Sieć jest pełna ciekawych miejsc. Wiele z nich miałeś zapewne przyjemność odkryć a część będzie dla Ciebie nowością. Od wielu lat zgłębiamy globalną sieć w poszukiwaniu informacji i wiedzy. Sądzimy, że poniższe strony okażą się dla Ciebie cennym źródłem ułatwiającym podejmowanie decyzji w sferze oszczędzania i inwestowania.
  • Instytucje rynku pieniężnego i kapitałowego

    Sprawne funcjonowanie rynku pięniężnego i kapitałowego zależy w dużym stopniu od instytucji państwowych, które stoją na straży prawa, transparentności oraz chronią przed nadużyciami. 

  • Blogi finansowe

    Zebrane tutaj blogi skierowane są do szerokiego grona osób, których interesuje zarządzanie finansami osobistymi oraz życie gospodarcze. Znajdziesz tu pożyteczne informacje i porady odnośnie oszczędzania oraz inwestowania.

  • Inne źródła

    W tej kategorii znajdziesz ciekawe zakładki do serwisów, które lubimy i polecamy.

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!