Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Noworoczne życzenia

Wpis na blogu w Nowym Roku 2015 chciałbym poprzedzić życzeniami. Być może ich forma będzie nietypowa, choć wierzę, że przez to będzie bardziej czytelna. Dziękuję, że jesteście!

1. Odnajdźcie swój zaginiony czas i poświęćcie go na lekturę książek, serwisów i blogów poświęconych tematyce finansów osobistych, oszczędzania i zabezpieczania się przed możliwą ich utratą. Oddawajcie się refleksji, dociekajcie i wyróbcie swoje zdanie.
2. Przygotowujcie się na wylądowanie czarnych łabędzi, dywersyfikujcie swoje portfele i róbcie to co sprawia Wam największą przyjemność.
3. Wystrzegajcie się wszelkiej maści pożyczek i kredytów. Jeśli wyczerpie się Wam fundusz awaryjny zwróćcie się wpierw do swoich bliskich o pomoc.
4. Zanim zainwestujecie swoje pieniądze przemyślcie ryzyko jakie się z tym wiąże, w tym maksymalną stratę.
5. Szanujcie się i kochajcie, ale liczcie na siebie.

Komentarze   

#4 Sebastian 2015-01-11 22:12
Dziękuję za komentarze. Faktycznie, ze słów przewodnicząceg o KNF można wyczytać chęć ograniczenia działalności SKOK-ów do lokalnych społeczności. Ideologicznie powrót do źródeł brzmi fantastycznie, ale czasy się zmieniły a formalnie i prawnie kasy muszą podołać ogromnym obowiązkom. Nie dziwi więc, że od wielu lat nie pojawiła się na rynku nowa kasa. Bez deregulacji nie powstanie już żaden SKOK, bo odpowiedzialnoś ć, potrzebny kapitał początkowy i biurokracja skutecznie zniechęcają do tego typu działań.

Co do rankingu, to faktycznie muszę go zaktualizować. Postaram się wykonać to we wtorek. Obawiam się jednak, że niewiele będzie miłych dla deponentów akcentów. W każdym razie dziękuję Wam bardzo za słowa dopingujące do działania!
Cytować
#3 Waldemar 2015-01-11 21:47
Masz rację Michał W. Też czuję się osamotniony. Ta ekipa rządowa wyraźnie dąży do likwidacji Skoków. W/g Przewodnicząceg o KNF SKOK-i powinny ograniczać swoją działalność do jednej gminy/ gminy sic!/ a królować w polskich finansach winni banksterzy z niepolskim kapitałem. I oczywiście, niemałe przecież, zyski z działalności bankowej wywozić za granicę. Tak wygląda polski patriotyzm w wydaniu aktualnej ekipy rządzącej. Trzymajmy się razem, wspierajmy w ciężkich chwilach, pomagajmy sobie. Aktualnie SKOKÓW jest chyba 52 i pewnie autorowi bloga ciężko samemu opracowywać temat. Proszę więc autora bloga aby zdefiniował jak możemy pomóc. Może najpierw zacznijmy od uaktualnienia rankingu lokat bo ten, który jest na stronie to dawno jest nieaktualny. Lokaty 4, 3% w SKOK Nike nie ma już dawno, mimo zapowiedzi, że będzie do końca stycznia. I tylko Wołomina żal...
Cytować
#2 Michał W. 2015-01-11 19:47
Pozdrawiam autora życzeń, zgadzam się z tym, że należy zwiększać swoja wiedzę na temat finansów osobistych.
Jeśli mogę prosić, to chciałbym by na tej stronie zamieszczano jeszcze więcej informacji o SKOK - za wszystkie dotychczasowe serdecznie dziękuję. Mam wrażenie, że zostaliśmy zostawieni sami sobie i rządzący tylko czekają aż się wykrwawimy. Brakuje mi kontaktu ze Spółdzielcami którzy należą do Kas i chcą być w nich aktywni, chcą jednoczyć się w naprawdę trudnych chwilach.
Cytować
#1 Waldemar 2015-01-10 10:44
Dziękuję serdecznie za piękne, mądre i bardzo życiowe
życzenia. Rewanżuję się tym samym. Wszystkiego najlepszego dla autora bloga.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!