Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Kasa Polska liderem w oprocentowaniu depozytów

Kasa Polska logo

Jak informowałem wczoraj, SKOK Wołomin po masowej obniżce lokat terminowych i rentierskich spadł w rankingu lokat na dalsze pozycje, dając się wyprzedzić m.in. Kasie Polskiej, która zajmuje obecnie 1. lub 2. miejsce we wszystkich kategoriach czasowych. Chcąc jednak stać się członkiem Kasy Polskiej musimy pamiętać, że jest to kasa o ograniczonym zasięgu – posiada niespełna 30 placówek w większości znajdujących się w środkowej i środkowo-wschodniej części Polski. I w przeciwieństwie do SKOK Wołomin nie można przystąpić do niej korespondencyjnie.

Aby zostać członkiem tej kasy bezwzględnie wymagana jest zatem wizyta w placówce. Tam konieczne jest złożenie deklaracji w formie pisemnej. Dodatkowo wniesienie wpisowego i zadeklarowanego udziału lub udziałów, wpłacenie wkładu członkowskiego, założenie Indywidualnego Konta Spółdzielczego - IKS i przystąpienie do Stowarzyszenia. Musimy się zatem liczyć z kosztami łącznie w wysokości 165 zł. Pocieszający może być fakt, że zgodnie zapewnieniami kierownika kasy wszystkie czynności związane z uzyskaniem członkostwa można załatwić podczas jednej wizyty w placówce.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!