Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

SKOK Wołomin tnie oprocentowanie wszystkich lokat - upadek króla

Od poniedziałku (28 października) czekają deponentów niekorzystne zmiany w SKOK Wołomin, którego zarząd podjął decyzję o obniżeniu oprocentowania lokat terminowych oraz rentierskich. Skala obniżek jest relatywnie duża, gdyż wynosi nawet -0,7%. Lokaty poza niższym oprocentowaniem otrzymały nowe nazwy. Oto one:

Nowe lokaty w SKOK Wołomin

SKOK Wołomin tym samym stracił palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o wysokość oprocentowania depozytów i to dla wszystkich rodzajów lokat na rzecz m.in. wybijającej się wciąż Kasy Polskiej. Wystarczy przejrzeć ranking, aby przekonać się, że SKOK Wołomin w żadnej z kategorii lokat nie jest już na pierwszym miejscu.

Mała dygresja: dziwne jest mnożenie lokat przez SKOK Wołomin, które mają te same parametry, a różnią się jedynie wysokością oprocentowania i nazwą. Czyżby "Lokata Pewna" (ta z lepszym oprocentowaniem) miała wkrótce zniknąć z oferty?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!