Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Promocje bankowe

bank, promocja

Kilka dni temu pojawił się na blogu stefczykradzi.pl wpis zatytułowany: Gdzie ulokować pieniądze? Bank czy SKOK? Dziś uzupełnię go o swoje spostrzeżenia związane z bankowymi promocjami.

Świadomy klient sektora bankowego wie, że banki co jakiś czas, chcąc przyciągnąć nowego klienta, oferują różnego rodzaju promocje. W przeciwieństwie do SKOK-ów gdzie musimy dokonać kilku opłat związanych z przystąpieniem do kasy, banki płacą nam za otworzenie konta i jego korzystanie (oczywiście do czasu).

Czasami warunki jakie trzeba spełnić, aby otrzymać nagrodę pieniężną są absurdalne, jednak w wielu przypadkach warto się schylić po kilkaset złotych, które możemy uzyskać. Przykłady obecnie obowiązujących promocji:

  • "Konto Godne Polecenia" w banku BZ WBK – nawet 700 zł za założenie pakietu konta oraz aktywne korzystanie z konta i rachunku. Szczegóły tutaj.
  • "Konto z Premią" w banku Getin Up, promocja "Aktywna karta" – nawet 300 zł. Szczegóły tutaj.

Oczywiście bonusy otrzymujemy na początku, a gdy stajemy się już klientami z biegiem czasu zmienia się na naszą niekorzyść regulamin czy tabela opłat i prowizji. Dlatego, aby uzyskać jak najwięcej musimy być elastyczni i gotowi zmieniać banki jak rękawiczki. W ten sposób można co roku uzyskać około 2000 zł nie płacąc przy tym ani grosza za korzystanie z konta i karty płatniczej.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!