Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

BNP Paribas: Guzik a nie tablet

Na początku sierpnia opisałem promocję banku BNP Paribas, który to zaoferował nowym klientom tablet. Dziś wiele osób, mimo spełnienia wszystkich warunków otrzymało taką wiadomość:

Tym samym rozpętała się burza na wielu bogach, co jak mniemam związane jest z dużą popularnością tej promocji. Rozgoryczenie taką wiadomością jest zasadne, ponieważ regulamin wyraźnie precyzuje warunki przyznania tableta. Nie będę się tutaj rozpisywał, tylko podaję link, gdzie aktualnie toczy się dyskusja na ten temat, łącznie ze wzorem reklamacji. Można również tę historię wykopać. Osobiście uważam, że bank ostatecznie się ugnie pod falą krytyki i wyda nagrody wszystkim uprawnionym. Jeśli nie, to ta kampania zapisze się w historii bankowości, jako najbardziej spektakularna antyreklama banku.


AKTUALIZACJA: Dziś, tzn. 10.10.2014 BNP Parribas zmienił decyzję i wszyscy, którzy spełnili warunki otrzymają tablet. Cieszy szybka reakcja, ale niesmak pozostaje.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!