Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Lokata miętowa, oprocentowanie 4,1% i inne 4% lokaty

Deponenci z satysfakcją odniosą się do faktu, że dwa kolejne banki umożliwiają założenie lokat o oprocentowaniu 4% i to bez charakterystycznych dla promocyjnych lokat dodatkowych warunków (np. założenia konta). Mowa tu o Idea Banku oraz banku spółdzielczego PBS Ciechanów. Zacznijmy od tej drugiej lokaty, którą założyć można na okres 3 miesięcy. "Lokata miętowa" zakładana jest na okres trzech miesięcy a jej oprocentowanie (stałe) to 4,1% w skali roku.

Na lokatę przyjmowane są środki w kwocie stanowiącej wielokrotność 100,00 zł. Minimalna kwota lokaty wynosi 1.000,00 zł. Maksymalna kwota lokaty wynosi 200.000,00 . Kwota posiadanych "e-lokat miętowych" przez jednego Klienta nie może przekroczyć 1 mln złotych. Uwaga, lokata jest domyślnie odnawialna!

Trochę gorsze warunki znaleźć można na lokacie Idea Banku "Wielki procent". Tu również założymy lokatę przez Internet bez wymogu posiadania konta. Wystarczy złożyć wniosek. W tym przypadku oprocentowanie 4% można uzyskać dla kwot powyżej 100 tysięcy zł. Dla kwot niższych będzie ono odpowiednie mniejsze i znajduje się w przedziałach 3,7–3,9%. Dodam tylko, że ta lokata zakładana jest na okres 4 miesięcy.

Warto również wspomnieć o Meritum Banku, który od kilku dni oferuje lokatę na 4%, ale tylko dla nowych środków. Tu jednak musimy posiadać konto, co sprawia, że oferta PBS Ciechanów wydaje się być korzystniejsza.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!