Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Najlepsze lokaty terminowe SKOK na wrzesień 2014

Najlepsze lokaty listopad 2013

Mijający miesiąc można uznać za udany dla oszczędzających z dwóch powodów. Po pierwsze, do Polski zawitała deflacji, a po drugie pojawiły się pozytywne zmiany, które miały miejsce w rankingu najlepszych lokat. Tak jak w poprzednich kilku miesiącach oferta kas oszczędnościowo-kredytowych bije na głowę banki, choć i one od czasu do czasu prezentują dobrą ofertę, choć skierowana jest ona do nowych klientów np. Lokata Start 5% Meritum Banku – oprocentowanie 5%, lokata oferowana na 2 miesiące i o maksymalnej kwocie 10 tys. zł. Warto zauważyć, że bank ten oferuje również atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe (3%).

Biorąc pod uwagę wysokość oprocentowania (>3%) to liderami krótkoterminowych lokat (0–3 miesięcy) są SKOK w Wołominie oraz SKOK Kujawiak.

  1. SKOK w Wołominie: Lokata "Na piątkę" 1M, oprocentowanie stałe 5–5,5%, przy czym wysokość oprocentowania zależy od kwoty zdeponowanej. Minimum to 10 tys zł. Więcej na temat lokaty tutaj.
  2. SKOK w Wołominie: Lokata Jubileuszowa 3m, oprocentowanie stałe 5%.
  3. SKOK Kujawiak: Lokata Powitalna 3M, oprocentowanie zmienne 4,5% (kwota maksymalna to 20 tys. zł)
  4. SKOK w Wołominie: Lokata Stabilna z ROR 2014 3m, oprocentowanie zmienne 4% (dla członków, którzy przystąpili do Kasy przed 31.10.2013)

Na okres 4–6 miesięcy wciąż dominuje oferta SKOK Wołomin, choć na pierwszą pozycję wybija się oferta Kasy Polskiej (oferta ograniczona czasowo do końca września):

  1. Kasa Polska: Lokata Super Procent, 6m, oprocentowanie stałe 5,2%
  2. SKOK w Wołominie: Lokata 10-latka, 4m, oprocentowanie zmienne 4,5%
  3. SKOK w Wołominie: Lokata Stabilna z ROR 2014, 6m, oprocentowanie zmienne 4,2% (dla członków, którzy przystąpili do Kasy przed 31.10.2013)
  4. SKOK w Wołominie: Lokata Stabilna bez ROR 2014, 6m, oprocentowanie zmienne 4% (dla członków, którzy przystąpili do Kasy przed 31.10.2013)

Również w przypadku lokat na dłuższy termin 7–12 miesięcy liderem jest SKOK Wołomin. Pozostałe kasy nie zdecydowały się na jakiekolwiek zmiany.

  1. SKOK w Wołominie: Lokata systematycznego oszczędzania II 2014 12m, oprocentowanie zmienne 4,7%
  2. SKOK w Wołominie: Lokata rentierska Stabilna 2014 12m, oprocentowanie zmienne 4,7% (dla członków, którzy przystąpili do Kasy przed 31.10.2013)

W przypadku długoterminowych lokat (powyżej 12 miesięcy) w rankingu jest dość tłocznie i bardziej różnorodnie. Poza SKOK-iem Wołomin pojawiają się również MSKOK w Dąbrowie Górniczej, SKOK Nike czy SKOK Jaworzno. Pełny ranking dostępny jest jak zawsze tutaj.

Komentarze   

#2 Sebastian 2014-09-12 14:28
Pożyczki są dla deponentów mało interesujące, a co do lokat, to ich oprocentowanie jest umiarkowane. Oprocentowanie powyżej 4% zaczyna się dopiero przy lokatach powyżej 12 miesięcy.
Cytować
#1 SEBA 2014-09-12 13:29
Najtańsz pożyczki i dobrze oprocentowane lokaty są w MSKOK HPR w Dąbrowie Górniczej.WWW.s kokhpr.pl
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!