Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Kasa Polska: Lokata Super Procent 5,2%

Coś drgnęło w rankingu lokat na okres 4-6 miesięcy. Co prawda promocja jest ograniczona w czasie, ale zawsze to coś. Mowa o Kasie Polskiej która właśnie wprowadziła do swojej oferty "Lokatę Super Procent 5,2%". Jest to sześciomiesięczna lokata o oprocentowaniu stałym wynoszącym aż 5,2%.

Co może odstraszać? Przede wszystkim wysokie koszty wstąpienia do kasy, które niedawno wzrosły ze 165 zł do 205 zł. Poza tym terytorialny zasięg kasy jest dość ograniczony, co sprawia, że z oferty nie skorzystają wszyscy zainteresowani. Zdalne założenie konta i lokaty nie jest bowiem możliwe. Poza obowiązkowy rachunek (IKS deponent) to miesięcznie wydatek 2 zł/miesiąc a koszt przelewu to bagatela 0,5% przelewanej kwoty (nie więcej niż 65 zł)!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!