Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Tablet za rachunek osobisty w BNP Paribas

Spółdzielcze kasy kredytowo-oszczędnościowe przegrywają batalię o klienta z bankami na polu oferty kont osobistych przede wszystkim z uwagi na brak promocji oraz koszty przystąpienia do kasy. Podczas gdy w SKOK-ach warto trzymać pieniądze na krótko i długoterminowych lokatach, to konto osobiste do codziennego użytku lepiej posiadać w banku. Przy czym dobrze być elastycznym i mobilnym wyszukując najciekawsze oferty.

Piszę o tym z uwagi na ofertę BNP Paribas, który oferuje tablet Samsung Galaxy Tab oraz 3% zwrot za zakupy internetowe (PayU) w zamian za założenie iKonta i spełnienia kilku prostych warunków. Jakich? Aby otrzymać tablet wystarczy klikać w ten formularz i założyć konto do 31 sierpnia i do 30 września zrobić zakupy kartą na co najmniej 400 zł. Ponadto trzeba utrzymać konto i kartę co najmniej przez rok od podpisania umowy. Przy małym wysiłku konto i karta mogą być darmowe. Tablet zostanie wysłany do 10 października. Warto się pospieszyć, bo liczba tabletów jest ograniczona!

Aktualizacja: Wniosek jest już nieaktywny, co oznacza, że promocja w tym banku się skończyła. O innych ciekawych promocjach będę informował na bieżąco.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!