Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

SKOK Wołomin dla wtajemniczonych

Okazuje się, że istnieje niepubliczna część oficjalnej strony SKOK w Wołominie. Zalogowanie się na stronie umożliwia podpatrzenie pełnej oferty depozytowej kasy (przykład poniżej). Przypomnę, że od początku bieżącego roku szczegółowej informacje, takie jak oprocentowanie lokat zostało usunięte i zaprzestano publikowania tych danych. Jak tłumaczono mi przy różnych okazjach miało to związek z zaleceniem Komisji Nadzoru Finansowego. Szczegółów można się jedynie domyślać, bo tych nie chciano zdradzić. Te osoby, które chciałyby poznać aktualne oprocentowanie lokat w SKOK w Wołominie mogą się zalogować na tej stronie i wpisać hasło "SKOK2014". Oczywiście, najnowsze oprocentowanie można również podejrzeć na stronach stefczykradzi.pl.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!