Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Nowe lokaty w SKOK Wołomin do 5,5%

Można by rzecz, że SKOK Wołomin kontratakuje i wyprzedza ewentualne nerwowe ruchy członków całego sektora SKOK, których źródłem jest dzisiejsza wiadomość o zawieszeniu normalnej działalności przez Kasę Wspólnota. Możliwe, że wprowadzenie nowej lokaty przez SKOK Wołomin jest też częścią planu mającego na celu przejęcie części klientów kas, w szczególności tych, w których ustanowiony jest zarząd komisaryczny. Chodzi tu o SKOK w Mysłowicach, SKOK im. św. Jana z Kęt w Rumii oraz SKOK w Ornontowicach. Wracając jednak do meritum, w ofercie kasy pojawiły się dwie zmiany, a mianowicie:

1. Lokata Zyskowna zastąpiła produkt "Lokata 10-latka", przy czym wszystkie parametry pozostały bez zmian, czyli lokata na 4 miesiące i do wyboru oprocentowanie zmienne 4,5% lub stałe 4%.

2. Lokata "Na piątkę" vel "Nowe środki" to prawdziwy hit o oprocentowaniu stałym i w zależności od wysokości środków, jakie mamy do ulokowania. Dodajmy, że aby się załapać minimalna kwota to 10 tys. zł przy czym muszą to być nowe środki. Jedynym ale jest czas trwania lokaty, który wynosi raptem jeden miesiąc.

Kwota lokaty (w tys. PLN) Oprocentowanie
10–100 5,00%
100–300 5,20%
300–500 5,30%
>500 5,50%

Komentarze   

#3 Monika 2014-09-03 20:13
Witam,
Czy Lokatę na 5% można założyc przez internet?
Cytować
#2 Klient1111 2014-07-24 11:41
rzeczywiści to nowa oferta Skok Wołomin, którą szczerze mogę polecić. Osobiście jestem Klientem skok Wołomin od kilku lat i zawsze byłem zadowolony i z ofert i z obsługi. polecam
Cytować
#1 Janusz 2014-07-23 12:59
SKOK WESOŁA W MYSŁOWICACH ma ZK nie SKOK
MYSŁOWICE
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!