Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Konto osobiste w SKOK-u czy banku?

Co wybierze przeciętny klient? Konto osobiste, za które będzie musiał zapłacić czy konto, za założenie którego otrzyma premię pieniężną? Wydaje się, że to drugie, ale te znajdzie wyłącznie w bankach ponieważ założenie konta w SKOK wymaga poniesienia kosztów na samym wstępie. Szczególną uwagę można zwrócić na BZ WBK, który to oferuje nowym klientom nawet do 700 zł premii. A taką kwotę trudno jest przebić, dlatego pozwolicie, że dokonam krótkiej prezentacji tej promocji, dla tych, którzy byliby gotowi na to, aby bank ten stał się ich bankiem głównym.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta ROR w złotówkach w BZ WBK przez ostatnie 12 miesięcy i złożą niniejszy wniosek o konto do 18 maja 2014. Warunki jakie trzeba spełnić nie są moim zdaniem wygórowane a premia jest podzielona na dwie zasadnicze części. Aby zdobyć 400 zł (premia wypłacana przez 10 miesięcy co miesiąc po 40 zł) należy spełnić następujące warunki:

  1. Przelew na konto od pracodawcy minimum 1000 zł.
  2. Zapłata kartą lub naklejką za kwotę w sumie 300 zł co miesiąc.
  3. Realizacja trzech przelewów przez serwis bankowości elektronicznej BZWBK24 lub jeden przelew przez serwis bankowości mobilnej.

Dodatkowo możemy zdobyć 300 zł (30 zł miesięcznie), jeśli spełnimy dwa wybrane z poniższych warunków:

  1. Doładowanie komórki za minimum 30 zł.
  2. Wypłata z bankomatu bez karty.
  3. Przelew na komórkę.
  4. Doładowanie komórki za minimum 30 zł.
  5. Zakup ubezpieczenia turystycznego.

Jest to zdecydowanie najlepsza promocja bankowa konta ROR, które jest póki co darmowe. Osobiście korzystałem z pierwszej edycji tej promocji, gdzie również można było uzyskać 700 zł i jestem zadowolony. Premia przelewana jest co miesiąc bez żadnych problemów a wszystkie podstawowe funkcje konta są darmowe. Inną promocją kusi bank Inteligo (PKO BP), w którym za założenie konta możemy otrzymać 50 zł. Przykre jest to, że banki w zdecydowanej większości tak ochoczo nie premiują stałego klienta...

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!