Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

SKOK Wołomin: Masakra na lokatach

SKOK w Wołominie cichcem uzupełnił wczoraj swoje "Zawiadomienie Zarządu SKOK w Wołominie w sprawie zmiany oprocentowania lokat terminowych" z dnia 16 stycznia 2013 o kolejne lokaty, których oprocentowanie spadło. Czy oszczędzono jakieś depozyty? Nie. Oprocentowanie wszystkich lokat do tej pory założonych przez członków spadło średnio o około 0,5%.

Dlaczego poinformowano o tym dopiero 4 lutego poprzez uzupełnienie starego już artykułu? Widać, że kasie zabrakło wyobraźni lub jest to celowe zagranie mające na celu ukrycie tego faktu przed jego członkami. Co dziwne, zmiany oprocentowania nie były widoczne do wczoraj nawet w eSKOK-u, co będę starał się wyjaśnić jutro. Tymczasem wspomniane zawiadomienie o obniżkach wygląda następująco:

Aktualizacja: Okazuje się dla większości lokat nowe oprocentowanie zaczęło obowiązywać dopiero po uzupełnieniu komunikatu, czyli po 4 lutego 2014. Do tej pory wszystkie osoby, które się do mnie zgłosiły mają właśnie obniżone oprocentowanie od 4/5 lutego 2014.

Komentarze   

#2 Pio24 2014-02-08 12:35
Tabela jest dla osób które uzyskały członkostwo w SKOK do 31.10.2013 r.

dla osób które uzyskały członkostwo w SKOK od 01.11.2013 r. jest wszystko słabiej "masakra"
Przykład lokaty rentierskiej
(ważna od dnia 14.01.2014 r.)
12 miesięcy 4,90 % 5,10 %
24 miesiące 5,00 % 5,20 %
36 miesięcy 5,10 % 5,30 %

Pozdrawiam.
Cytować
#1 Cezary 2014-02-05 18:49
jak dla mnie za dużo osób idzie do tego skoku i boją się nadpłynności gotówki co skutkuje naturalnym cięciem depozytów.. ;) niech zrobią lepiej lepszy system eskok to przejdę do nich
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!