Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Lokata systematycznego oszczędzania w SKOK Wołomin

Lokata systematycznego oszczędzania to interesujący produkt finansowy, który można znaleźć praktycznie w każdej kasie kredytowo-oszczędnościowej. Od tradycyjnej lokaty terminowej różni się on przede wszystkim koniecznością dopłacania w odstępach miesięcznych zadeklarowanej stałej lub zmiennej kwoty na założony wcześniej rachunek lokaty.

SKOK Wołomin posiada najlepszą ofertę tego typu a oprocentowanie lokaty jest zmienne i wynosi 5,9% (dla osób posiadających 1-20 udziałów) lub 6% (jeśli posiadamy powyżej 20 udziałów). Okres na jaki możemy założyć lokatę to 12, 24 i 36 miesięcy. Praktycznie rzecz biorąc można jednak uznać, że oprocentowanie jest stałe, gdyż od 02.01.2007 roku nie uległo zmianie.

Lokata systematycznego oszczędzania reklamowana jest w SKOK-u w Wołominie jako "forma gromadzenia oszczędności na dany cel, na czas, kiedy będzie potrzebna większa gotówka." Dodatkowo działa doskonale jako lokata uzupełniająca lokatę rentierską, z której nie wykorzystane odsetki możemy przelać po prostu na lokatę systematycznego oszczędzania. Przelew lub wpłatę możemy dokonać w każdej chwili – może to być przelew z banku, eSKOKu (e-KONTO) itp. Minimalna wpłata jaką możemy zadeklarować powinna wynosić 20 zł miesięcznie.  Wpłat możemy dokonywać jednak częściej oraz w dowolnej kwocie, dlatego wybrać lokatę systematycznego oszczędzania ze zmienną kwotą wpłaty.

A tak wygląda umowa lokaty systematycznego oszczędzania w SKOK Wołomin.

Komentarze   

#1 Jacek 2013-12-10 12:29
Ktoś mi powiem czym się różnią te wszystkie SKOKI? Czy są pod jedną "banderą"? Skok Południe i Wołomin na przykład.
Z góry dzięki
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!