Ranking lokat SKOK

Tutaj znajdziesz na bieżąco aktualizowany ranking lokat oferowanych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe (SKOK)

1
Najlepsze lokaty SKOK
Codziennie aktualizowane zestawienie najlepszych lokat z 35 SKOK-ów
Poznaj szczegóły
 
2
Blog o oszczędzaniu
Prosto o oszczędzaniu i finansach osobistych
Poznaj szczegóły
 
3
Wszystko o SKOK-ach
Tutaj zapoznasz się z funkcjonowaniem kas kredytowych i bieżącymi statystykami
Poznaj szczegóły
 
 

Opłata roczna na rzecz BFG na 2014

W dniu 22 listopada 2013 r. Rada Bankowego Funduszu Gwarancyjnego podjęła uchwałę w sprawie określenia wysokości stawki stosowanej do obliczania obowiązkowej opłaty rocznej na 2014 rok wnoszonej na rzecz Bankowego Funduszu Gwarancyjnego przez spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe oraz banki.

Według uchwały wysokość opłaty dla SKOK-ów to 0,085% wartości aktywów oraz zobowiązań pozabilansowych ustalonych na dzień 31 grudnia 2013. SKOK-i mają czas na opłacenie składki do 14 marca 2014 roku. Maksymalna stawka jaka mogła być narzucona na SKOK-i wynosiła 0,2% wartości ich aktywów i zobowiązań pozabilansowych.

Faktyczna ochrona depozytów członków kas kredytowych do kwoty 100 tys. EUR będzie obowiązywała od 29 listopada 2013 roku. Rozwiązanie to powinno przyczynić się do wzmocnienia bezpieczeństwa członków SKOK-ów oraz zapewnienia większej stabilności całemu systemowi finansowemu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Wyszukiwarka

Kalkulator zysku z lokaty

wyczyść

Krótko o stronie

Niniejszy blog przybliża czytelnikowi podstawowe zagadnienia związane z oszczędzaniem, ukazuje alternatywne względem banków bezpieczne miejsca lokowania oszczędności oraz serwuje najnowsze zestawienie lokat dostępnych w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Blog nie jest powiązany z żadną instytucją finansową. Więcej o blogu znajdziesz tutaj.

© Copyright 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, ciekawnik.pl 

Kontakt

W celu szybkiego kontaktu z autorem proszę
o skorzystanie z formularza kontaktu. Uwagi oraz
sugestie mile widziane! Dziękuję!